4ος αγώνας ανωμάλου δρόμου Καρυδίτσας 5 χλμ και 10 χλμ

Πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 26-5-2018 στην Καρυδίτσα Κοζάνης ο 4ος αγώνας ανωμάλου δρόμου με τη διεξαγωγή αγώνων 5 χλμ 10 χλμ και 1000 μ. για παιδιά με τη συμμετοχή άνω των 200 δρομέων όλων των ηλικιών.

AΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΑ 5 ΧΛΜ

1ος ΡΟΒΥΘΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1971 ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-NRT 17.43
2ος ΣΚΟΡΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1976 ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-NRT 17.54
3ος ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1976 Σ.ΔΥ.Κ-KRG 19.30
4ος ΒΟΤΣΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 1971 Σ.Δ.Υ.Κ 20.15
5ος ΧΑΣΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1970 Σ.Δ.Ο.Ε 20.20
6ος ΤΣΙΡΝΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 20.50
7ος ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1971 Σ.Δ.Υ.Κ 21.10
8οςΣΚΟΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 2005 ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-NRT 21.35
9οςΜΠΑΤΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1976 Σ.Δ.Υ.Κ 21.50
10ος ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 1980 ΣΔΥΚ 22.05
11ος ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑ ΑΝΝΑ 2000 ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 22.15
12ος ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 1983 ROAD RUNNERS ΑΡΝΙΣΣΑΣ 22.35
13ος ΚΑΡΑΛΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1980 ROAD RUNNERS ΑΡΝΙΣΣΑΣ 22.35
14ος ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1983 ΑΝΕΞ. 22.55
15ος ΝΟΥΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1986 Σ.Δ. ΑΡΤΑΣ 23.10
16ος ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΚΑΡΥΔΙΤΣΑ 23.30
17ος ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1989 ΑΠΟΕΛ ΔΡΟΜΕΙΣ 23.31
18ος SLEZAC LUCAS 1978 ΑΝΕΞ. 23.40
19ος ΔΡΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ COYOTE TEAM 23.51
20ος ΓΑΒΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΑΝΕΞ. 24.30
21ος ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1972 Σ.Δ.Υ.Κ 24.42
22ος ΓΑΒΡΑΣ ΠΑΝΟΣ 1970 ΑΝΕΞ. 24.50
23ος ΓΚΑΡΑΒΕΛΑ ΚΑΤΙΑΝΑ 2001 Σ.Δ.Υ.Κ 24.51
24ος ΚΡΙΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2007 ΑΝΕΞ. 25.11
25ος ΜΠΕΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2005 ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 25.15
26ος ΜΑΔΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 ΚΑΡΥΔΙΤΣΑ 27.01
27ος ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1977 ΑΝΕΞ. 27.10
28ος ΔΡΑΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ COYOTE TEAM 27.15
29ος ΜΠΑΛΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΝΕΞ. 27.40
30ος ΛΟΥΜΠΟΥΤΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1958 Σ.Δ.Υ.Κ 27.45
31ος ΤΖΑΛΑΖΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΑΝΕΞ. 27.55
32ος ΜΠΑΝΤΕΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1974 ΑΝΕΞ. 28.15
33ος ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1996 Σ.Δ.Υ.Κ 30.21
34ος ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1961 Σ.Δ.Υ.Κ 30.21
35ος ΡΟΒΥΘΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2001 ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 32.10
36ος ΚΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1971 ΑΝΕΞ. 32.20
37ος ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΜΑΡΙΑ 1969 ΑΝΕΞ. 32.30
38ος ΣΚΟΡΔΑ ΣΟΦΙΑ 2006 ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 32.35
39ος ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1995 ΑΝΕΞ. 33.40
40ος ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1967 ΑΝΕΞ. 33.51
41ος ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1948 Σ.Δ.Υ.Κ 34.10
42ος ΨΑΡΡΑ ΕΛΕΝΗ 1976 ΑΝΕΞ. 34.30
43ος ΤΡΙΦΤΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1984 ΑΡΚΟΧΩΡΙ ΝΑΟΥΣΑΣ 35.10
44ος ΔΕΛΗΠΑΛΛΑ ΙΩΑΝΝΑ COYOTE TEAM 35.40
45ος ΤΖΑΛΑΖΙΔΟΥ ΝΟΠΗ 1970 ΑΝΕΞ. 36.20
46ος ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2001 ΑΝΕΞ 36.35
47ος ΜΕΛΙΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 1984 ΑΝΕΞ. 36.50
48ος ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΑΡΗΣ 1959 Σ.Δ.Υ.Κ 37.20
49ος ΜΠΟΥΜΠΟΝΑΡΗ ΦΑΝΗ 1996 ΑΝΕΞ. 38.05
50ος ΒΛΑΧΑΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1955 ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 38.55
51ος ΤΣΙΦΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1967 ΑΝΕΞ. 39.32
52ος ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ COYOTE TEAM 42.49
53ος ΡΟΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ COYOTE TEAM 42.49
54ος ΚΟΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 43.10
55ος ΠΑΝΤΖΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1971 ΑΝΕΞ 43.15
56ος ΚΑΛΕΣΟΓΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ 1963 ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 43.20
57ος ΤΣΙΩΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1982 ΑΝΕΞ. 44.10
58ος ΤΟΥΤΣΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 1953 ΑΝΕΞ. 44.30
59ος ΡΑΠΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1979 ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 45.00
60ος ΔΟΥΓΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 1968 ΑΝΕΞ. 48.00
61ος ΣΚΟΡΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1953 49.30

AΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΑ 10 ΧΛΜ

1ος ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 1969 ΑΝΕΞ. 42.49
2ος ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1991 Σ.Δ.Ο.Ε 43.03
3ος ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1977 ROAD RUNNERS ΑΡΝΙΣΣΑΣ 44.29
4ος ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1976 Σ.Δ.Υ.Κ –KRG 44.30
5ος ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1983 Σ.Δ.Υ.Κ –KRG 45.00
6ος ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ 1968 Σ.Δ.Υ.ΒΟΛΟΥ 45.03
7ος ΜΑΣΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1986 Σ.Δ.Ο.Ε 45.24
8ος ΤΑΡΑΜΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1982 Σ.Δ.Υ.Κ 45.28
9ος ΦΙΛΗΜΕΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1958 ΑΝΕΞ. 45.59
10ος ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ 1982 Σ.Δ.Ο.Ε 46.08
11ος ΤΣΑΚΙΛΤΖΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1973 Σ.Δ.Υ.Κ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 46.18
12ος ΓΚΟΥΤΖΟΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1959 Σ.Δ.Υ.Κ 46.35
13ος ΣΟΥΜΑΛΙΑΣ ΖΗΝΩΝ 1962 ΛΕΣΧΗ ΕΙΔΙΚΩΝ ΔΥΝΑΜΕΩΝ 47.02
14ος ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1971 Σ.Δ.Υ.Κ 47.30
15ος ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1985 REF RUNNERS 47.41
16ος ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1970 Σ.Δ.ΥΚ 47.52
17ος ΚΟΥΚΕΣΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1982 ΤΕΘ ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ 48.16
18ος ΙΣΠΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1966 Σ.Δ.Υ.Κ 48.32
19ος ΔΟΥΒΛΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 1979 Σ.Δ.Υ.Κ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 48.41
20ος ΣΤΟΙΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1969 ROAD RUNNERS ΑΡΝΙΣΣΑΣ 48.45
21ος ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1964 Σ.Δ.Υ.Κ 49.08
22ος ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1968 Σ.Δ.Υ.B-ΚARAGIANNIS SPORTSTRAINING 49.27
23ος ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1983 Σ.Δ.Υ.Κ –KRG 49.39
24ος ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1979 Δ.Υ.ΓΡΕΒΕΝΩΝ 49.59
25ος ΝΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1978 ΑΝΕΞ. 50.09
26ος ΑΡΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1973 Σ.Δ.Υ.Κ –KRG 50.19
27ος ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1959 Σ.Δ.Υ.Κ 51.09
28ος ΤΟΤΣΚΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 1981 Σ.Δ.Υ.Κ 51.10
29ος ΤΕΜΕΛΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1984 ΑΝΕΞ. 51.34
30ος ΚΑΝΔΥΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1974 Σ.Δ.Υ.Κ 51.43
31ος ΠΑΚΑΠΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1979 ΤΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ 51.43
32ος ΣΙΑΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1968 ROAD RUNNERS ΑΡΝΙΣΣΑΣ 52.01
33ος ΒΑΒΛΙΑΡΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 1976 Σ.Δ.Υ.Κ 52.36
34oς ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1967 BEERUNNERS 52.42
35ος ΚΑΛΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1960 Σ.Δ.Υ.Κ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 52.47
36ος ΒΑΜΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1957 Σ.Δ.Υ.Κ 53.28
37ος ΧΛΙΑΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1980 ΑΝΕΞ. 53.41
38ος ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1977 ΑΝΕΞ. 53.49
39ος ΣΙΣΚΟΣ ΤΡΥΦΩΝ 1964 Σ.Δ.Ο.Ε-KATSIKIA RUNNERS 54.00
40ος ΠΟΛΑΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1965 Σ.Δ.Ο.Ε 54.19
41ος ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1974 Σ.Δ.Ο.Ε 54.27
42ος ΝΕΒΕΣΚΙΩΤΗΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ 1979 Σ.Δ.Υ.Κ 54.34
43ος ΔΡΟΣΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1986 ΑΝΕΞ. 54.43
44ος ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1959 Σ.Δ.Υ.Κ 55.05
45ος ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1988 ΑΝΕΞ. 55.14
46ος ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1991 ΑΝΕΞ. 55.15
47ος ΜΠΙΓΓΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1964 Σ.Δ.Ο.Ε 55.27
48ος ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1972 Σ.Δ.Υ.Κ 55.32
49ος ΚΟΡΑΒΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1967 Σ.Δ.Υ.ΓΡΕΒΕΝΩΝ 56.16
50ος ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1985 ΑΡΚΟΧΩΡΙ ΝΑΟΥΣΑΣ 56.26
51ος ΚΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1985 ΑΝΕΞ. 56.29
52ος ΣΤΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1973 ΑΝΕΞ. 56.34
53ος ΣΕΡΙΣΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1960 ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-NRT 56.39
54η ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΣΑΝΤΡΑ 1974 Σ.Δ.Υ.Κ-KRG 56.40
55ος ΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1975 ΑΝΕΞ. 56.41
56ος ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 1987 ΚΑΡΥΔΙΤΣΑ 56.55
57ος ΤΣΙΦΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1987 ΚΑΡΥΔΙΤΣΑ 56.55
58ος ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1979 REF RUNNERS 57.20
59ος ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1983 REF RUNNERS 57.20
60ος ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1965 Σ.Δ.Ο.Ε 57.40
61ος ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 1966 ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 58.09
62ος ΑΥΞΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1971 Σ.ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 58.10
63ος ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1981 Σ.Δ.Υ.Κ 58.11
64η ΓΡΟΖΤΙΔΟΥ ΟΛΓΑ 1988 Σ.Δ.Ο.Ε 58.17
65η ΓΡΟΖΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1988 Σ.Δ.Ο.Ε 58.18
66ος ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1956 Σ.Δ.Ο.Ε 58.22
67ος ΜΟΥΣΑΦΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1974 ΑΝΕΞ. 58.23
68ος ΣΑΡΗΜΑΝΩΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2004 ΑΝΕΞ. 58.49
69ος ΣΑΡΗΜΑΝΩΛΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 1974 ΑΝΕΞ. 58.50
70ος ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1989 ΚΑΡΥΔΙΤΣΑ 58.57
71ος ΤΖΙΛΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 1962 ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ –NRT 59.21
72ος ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 1984 ΑΝΕΞ. 59.35
73ος ΤΟΤΣΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1953 Σ.Δ.Υ.Κ 59.42
74η ΣΑΠΝΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1981 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΣΑΝΤΡΑ-KRG 1.00.07
75ος ΒΑΡΔΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1963 ΑΝΕΞ. 1.01.24
76ος ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1959 ΑΝΕΞ. 1.02.03
77ος ΩΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1976 ΑΝΕΞ. 1.02.18
78ος ΤΖΗΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1962 Σ.Δ.Υ.Κ 1.02.18
79ος ΓΚΡΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1988 1.02.20
80ος ΓΚΑΝΤΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1979 ΑΝΕΞ. 1.03.13
81ος ΓΚΟΥΡΓΚΟΥΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1982 ΑΝΕΞ. 1.03.14
82ος ΖΙΑΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1976 Σ.Δ.Υ.Κ 1.03.17
83ος ΝΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 1965 ΑΝΕΞ. 1.03.22
84ος ΛΙΑΣΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1996 Σ.Δ.Υ.Κ 1.03.34
85ος ΖΗΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1968 ΤΣΟΤΥΛΙ 1.04.08
86ος ΣΠΑΝΔΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1969 Σ.Δ.Ο.Ε 1.04.12
87ος ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1976 ΑΝΕΞ. 1.04.23
88ος ΜΑΤΑΤΗΣ ΘΩΜΑΣ 1976 Σ.Δ.Υ.Θ 1.04.53
89ος ΜΠΟΥΖΔΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1974 ΑΝΕΞ 1.05.14
90η ΚΑΤΣΑΜΑΚΗ ΦΑΝΗ 1982 ΑΝΕΞ. 1.06.49
91ος ΚΟΥΤΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1962 ΤΣΟΤΥΛΙ 1.06.50
92ος ΚΟΖΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1983 ΑΝΕΞ. 1.06.52
93η ΑΓΚΟΤΑΚΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 1971 Σ.Δ.Υ.Κ 1.07.10
94ος ΣΙΑΜ ΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1967 Σ.Δ.Υ.Κ 1.07.11
95ος ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ 1988 REF RUNNERS 1.07.14
96ος ΤΖΗΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1964 ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1.07.24
97ος ΔΑΒΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1956 Σ.Δ.Υ.Κ 1.07.25
98ος ΓΚΑΤΖΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1962 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΤΕΝΙΟΥ 1.10.29
99ος ΤΣΙΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1958 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΤΕΝΙΟΥ 1.10.29
100ος ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1972 ΑΝΕΞ 1.10.56
101ος ΖΙΩΓΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1976 ΑΝΕΞ. 1.11.56
102ος ΚΑΡΑΤΖΙΟΒΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 1958 ΑΝΕΞ. 1.12.31
103ος ΓΚΑΝΕΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1972 ΑΝΕΞ. 1.12.45
104ος ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1989 ΑΝΕΞ. 1.13.43
105η ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΟΥ ΑΓΝΗ 1990 ΑΝΕΞ. 1.14.56
106ος ΜΠΙΜΠΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1950 ΑΝΕΞ. 1.15.43
107ος ΤΟΤΣΚΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 1983 Σ.Δ.Υ.Κ 1.16.34
108ος ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΣΙΟΣ 1970 ΑΝΕΞ. DNF
109ος ΤΖΑΛΑΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1976 ΑΝΕΞ. DNF
110ος ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 1961 ΑΝΕΞ. DNF

107ο ς

You may also like...

Αφήστε μια απάντηση