ΣΔΥ Κοζάνης: Ανεπίσημα αποτελέσματα Run Greece Καστοριάς 14-5-2017

Στους  αγώνες Run Greece της Καστοριάς που πραγματοποιήθηκαν την Κυριακή 14-5-2017 η Ευαγγελία Νίκου τερμάτισε για τις γυναίκες στη δεύτερη θέση στα 10 χλμ, η Βασιλική Τσιάμη στην τρίτη στα 5 χλμ και οι Θανάσης Σκόρδας και Νίκος Νεοφώτιστος κατέλαβαν την τρίτη θέση στα 5 χλμ και 10 χλμ στους άντρες αντίστοιχα. Διάκριση και για το Νίκο Σκόρδα που πρώτευσε στον αγώνα των παίδων.
Συνολικά συμμετείχαν 110 δρομείς του ΣΔΥ Κοζάνης συμπεριλαμβανομένων και των παιδιών

5 χλμ

Κατάταξη
Α/Α Γενικής/Γυναικών Ηλικιακής κατηγορίας Επώνυμο Όνομα Επίδοση
1 3 1 Σκόρδας Αθανάσιος 18:32
2 5 2 Ροβυθάκης Αναστάσιος 18:51
3 7 3 Γκαραβέλλας Σπυρίδων 19:16
4 10 3 Κοτσαγιαννίδης Χρυσοβαλάντης 19:32
5 11 1 Ασλανίδης Παύλος 19:37
6 29/3 2 Τσιάμη Βασιλική 21:22
7 72 6 Σεριστατίδης Γεώργιος 24:52
8 94 33 Ισπόγλου Γεώργιος 25:34
9 102/17 9 Τζαλαζίδου Δήμητρα 25:47
10 103 7 Ισπόγλου Κωνσταντίνος 25:52
11 111 9 Γκανάτσιος  Χαρίσιος 25:47
12 123/24 14 Γκαραβέλλα Αικατερίνη-Ιωάννα 26:32
13 192/40 10 Δημητριάδου Χριστίνα 28:21
14 196/43 11 Χατζηπαυλίδου Κυριακή 28:49
15 197 14 Παπατόλιος Απόστολος 28:47
16 198/44 12 Λούκα Τάνια 28:33
17 266 98 Ροβυθάκης Γεώργιος 31:06
18 267 2 Νάκάς Αθανάσιος 30:52
19 323/96 4 Τζαλαζίδου Νόπη 32:19
20 359 49 Ιωαννίδης Απόστολος 31:49
21 427/146 69 Τσακιλτζίδου Πηνελόπη 34:12
22 441 22 Καβουρίδης Αντώνιος 33:23
23 498 68 Ζησόπουλος Ιωάννης 35:10
24 499/189 7 Ζιάμπρου Αικατερίνη 35:10
25 537/209 58 Ζησοπούλου Χριστίνα 35:56
26 540 4 Δεμερτζίδης Γεώργιος 36:22
27 628/267 23 Μαυροπούλου Κική 37:46
28 655 32 Τσακιλτζίδης Κυριάκος 39:42
29 656/285 119 Ροβυθάκη Ευανθία 39:42
30 684/304 130 Ροβυθάκη Φωτεινή 38:57
31 748/343 81 Καραγιαννάκη Λευκοθέα 41:18
32 749/344 82 Καραγιάννη Μαριάνθη 41:19
33 757/350 36 Τζιαστούδη Μαρία 40:57
34 758/351 37 Σταθοπούλου Μαρία 40:58
35 865/435 47 Κασκαμανίδου Βούλα 43:49
36 915 9 Κουγιουμτζίδης Παύλος 47:03
37 1009/544 38 Σταθοπούλου Θεοδώρα 50:18
38 1021 27 Χατζηγιαννάκης Θωμάς 51:16
39 1022 91 Χατζηγιαννάκης Δημήτριος 51:18
40 1054/576 44 Μητσοπούλου Ελένη 51:52
41 1055/577 6 Σορβατζιώτη Μαλαματή 51:52
42 1086/603 148 Τζήμου Θωμαή 55:20
43 1087/604 149 Κοπάντση Κατερίνα 55:20

10χλμ

Κατάταξη
Α/Α Γενικής/Γυναικών Ηλικιακής κατηγορίας Επώνυμο Όνομα Επίδοση
1 4 1 Νεοφώτιστος Νικόλαος 0:39:05
2 9 2 Νήτσιος Αντώνιος 0:39:49
3 17 4 Μπάρκας Κωνσταντίνος 0:42:55
4 18 6 Καραχάλιος Κωνσταντίνος 0:43:00
5 24/2 1 Νίκου Ευαγγελία 0:44:45
6 25 1 Σταθόπουλος Δημήτριος 0:44:44
7 30 5 Παπαγόρας Παναγιώτης 0:45:25
8 35 2 Καρανάνος Εμμανουήλ 0:46:11
9 39 2 Τζίλιας Αριστοτέλης 0:47:41
10 40 3 Κατρανίδης Γεώργιος 0:47:41
11 42 4 Μελίδης Ανέστης 0:47:54
12 50 11 Νίκου Γεώργιος 0:48:42
13 51/5 3 Μπρέτσα Μαρία 0:49:10
14 53 3 Δανιηλίδης Αθανάσιος 0:49:21
15 61 4 Ιωαννίδης Κυριάκος 0:49:46
16 74 2 Τότσκας Βασίλειος 0:50:47
17 100 17 Νεβεσκιώτης Χαρίσιος 0:52:35
18 101 18 Μάρας Ζήσης 0:52:23
19 105 11 Ευαγγελόπουλος Κωνσταντίνος 0:52:36
20 126 6 Χριστοδούλου Σάββας 0:54:52
21 133 7 Τζήκας Ιωάννης 0:55:00
22 136 8 Λουμπουτσκός Δημήτριος 0:55:35
23 147/14 2 Μητράγκα Ευαγγελία 0:56:02
24 148 14 Σπυρόπουλος Μηνάς 0:55:36
25 151 37 Λαβασάς Κυριάκος 0:55:52
26 168 10 Τσακαλίδης Μιχαήλ 0:57:16
27 179/19 6 Παλέντζα Αναστασία 0:57:43
28 183 6 Κουσαλίδης Κωνσταντίνος 0:58:22
29 203 16 Σιαμόγλου Αλέξανδρος 0:59:58
30 204 Αγκοτάκη Ζαχαρούλα 0:59:59
31 217 13 Κουιμτζίδης Δημήτριος 1:01:16
32 218 9 Σοφόγλου Απόστολος 1:01:35
33 224 48 Παφίλης Γεώργιος 1:01:49
34 225 49 Τότσκας Μάρκος 1:01:49
35 237 11 Κανούτας Ευάγγελος 1:04:25
36 245 36 Καραθάνος Δημήτριος 1:05:17
37 250 2 Ντάγκας Παναγιώτης 1:07:02
38 251 3 Μπελλής Αστέριος 1:07:02
39 261 12 Καραγιάννης Σταύρος 1:07:59
40 287 33 Λυπηρίδης Γρηγόριος 1:16:24
41 293 17 Τριανταφύλλου Χαρίσιος 1:20:30

 

Ημιμαραθώνιος

Κατάταξη
Γενικής/Γυναικών Ηλικιακής κατηγορίας Επώνυμο Όνομα Επίδοση
37 1 Γκουτζιομήτρος Κωνσταντίνος 1:41:14
45 4 Κάλφας Χρήστος 1:45:04
50/4 1 Βασδάρη Σουζάνα 1:46:18
54 13 Βαβλιάρας Αστέριος 1:46:37
51 11 Μεχτερίδης Ηλίας 1:46;33
57 14 Κανδυλιώτης Παναγιώτης 1:46:50
72 16 Παπαδημητρίου Λάζαρος 1:48:09
77 13 Καπλάνογλου Παντελής 1:50:59
78 2 Βάμβας Αθανάσιος 1:51:00
Σπανίδης Αναστάσιος 1:55:30
107 9 Καραποναρλίδης Ευτύχιος 1:59:49
108 8 Παλατίου Θωμάς 1:59:49
109 9 Καρατζιούλας Μάρκος 1:59:49
124 7 Δαβιδόπουλος Χαράλαμπος 2:07:32
154 22 Λιασκάκης Δημήτριος 2:30:13

You may also like...

Αφήστε μια απάντηση